Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Турскиот бизнисмен и пејач Озкан Шен неколку дена претстојува во Белград каде снимаше кадри за новиот негов спот кој наскоро ќе ја здогледа светлината на денот.

Тој српската престолнина ја избрал поради Соња Вуксановиќ (43), со која е во врска нешто помалку од три месеци. Во првото интервју за српските медиуми, Озкан признал дека е во љубов со поранешната сопруга на Аца Лукас (51), но наводно не знаел кој е тој и дека никогаш не слушнал за него.

– Единствена личност која ја познавам е Емина Јаховиќ. Останатите не ги познавам, не ме интересира тоа – го почнал Озкан разговорот.

 

View this post on Instagram

 

#beautybeginnsthemomentyoudecidetobeyourself 🏝😎 #kokosanel

A post shared by SONJA • VUKSANOVIC (@sf__fashion__style) on

– Не се занивам ни со минатото на Соња. Мојот фокус е таа. Не сме зборувале за тоа, двајцата мислиме на сегашноста – рекол турскиот пејач.

На прашањето дали планираат свадба со Соња, тој рекол дека надежта е присутна.

– Никој не знае што може да се случи, но надежта е тука, нормално – изјавил Шен за српски „Телеграф“.

 

 

Слични објави

Ова звучи светски: „Твоите очи Лено мори“ преработена од Cyrillic во модерен дип-хаус звук! (ВИДЕО)

Еспресо

На црвениот тепих Ријана „се бореше“ со наметката (ФОТО)

Igor

Меланија Трамп му контрира на Доналд! Ги повика Американците да носат маски за да се заштитат од коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо

Синот на Боб Марли ќе настапи на „Д Фестивал“

Слободен Печат

Српските ѕвезди на свирките во Хрватска заработуваат и до 12.000 евра за два часа пеење

Igor

Доколку сакате да започнете бизнис во 2020 година, ова се 3-те клучни чекори!

Слободен Печат

Остави Коментар

тринаесет − 2 =

Слични објави

Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО)

Igor

Шварценегер донираше 3 милиони за децата на кои им е скратен оброкот поради коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо

Брак исполнет со панични напади, без интимност и со обид за самоубиство: Мрачните тајни од бракот на Елтон Џон (ФОТО)

Еспресо

СЕ ЖЕНИ НАДАЛ: На свадбата поканет и шпанскиот крал

Igor

Цеца, Лепа Брена, Здравко Чолиќ… Српските ѕвезди поради коронавирусот ги откажаа концертите и останаа со празни џебови

Еспресо

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо