Трикови за убавина: Како да добиете совршени веѓи? (ВИДЕО)

Вашите веѓи се преблиску? Предалеку? А можеби ви се и нееднакви?

Тоа е проблемот кој неретко измачува многу жени, но постои решение и за тоа.

Магазинот Cosmopolitan ни претставува неколку трикови со чија помош ќе имате совршени веѓи.

Погледнете го видеото и слободно „украдете“ ги идеите.

 

Слични објави

Албино манекенка прави светска кариера: Бев најчудната Казахстанка, а сега велат дека сум убава! (ВИДЕО)

Igor

Кетрин Зита-Џонс во гламурозна креација го засени својот сопруг (ФОТО)

Igor

Светот зборува за скриената порака во ланчето на Меган Маркл! (ФОТО)

Еспресо

Вознемирувачка снимка од убиството на глумицата: Потегнала лажен пиштол на полицијата, веднаш ја застрелале! (ВИДЕО)

Еспресо

Еве зошто ја нарекуваат најзгодната жена во светот, Лима го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor

Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

1 × 3 =

Слични објави

Потресна исповед на вдовицата на Шабан Шаулиќ: Тој за мене е на некој далечен пат, еден ден ќе му се придружам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Не ни претпоставувале какво изненадување им подготвува: Меган Маркл се појави таму каде што НИКОЈ не очекуваше и упати МОЌНА порака

Еспресо

Модна дипломатија на дело: Џил Бајден испрати силна порака со овој изглед

Еспресо

ЈЕЛЕНА И ДУШКО ПО СКАНДАЛОТ СО СОРАЈА: За едно се согласни и двајцата

Igor

Познат домаќинот на Евровизија 2020 (ВИДЕО)

Igor

Кога Елена Ристеска вежба јога, тоа изгледа ПРЕСЕКСИ! (ВИДЕО)

Еспресо