Топ 10 вежби за совршен задник (ВИДЕО)

Убаво обликуваниот задник и нозете се најчестите делови од телото кои жените сакаат да ги „дотераат“…

Доколку сакате ова лето да импресионирате со својата убава позадина, „фрлете се на вежбање“.

Со секојдневното повторување на овие 10 едноставни вежби, веќе после два до три месеци резултатите ќе бидат очигледни, а вие ќе имате супер задник. Погледнете ги видеата во продолжение…

 

Слични објави

Африканка влезе во историјата: Дали ова навистина е најубавата жена во светот?

Слободен печат

Превкусна и сочна лазања

Igor

Хајди Клум и сопругот се бакнуваат преку стакло во страв од коронавирус: Не се чувствуваме добро, мораме да се однесуваме посовесно! (ВИДЕО)

Еспресо

Им ги уништи животите на ФУДБАЛЕРИТЕ КОИ ЈА ПЛАЌАА, а сега лежерно се шета во Кан…

Igor

Девојката на Игор Карачиќ слави во Стокхолм: Македонката Душица објави селфи за финале! (ФОТО)

Васко Спасоски

Маријана ги покажа АДУТИТЕ за Задруга 3 (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 − тринаесет =

Слични објави

Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ е навистина згодна откако ослабе, но погледнете ја нејзината мајка во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кевин од „Сам дома“ после 30 години проговори за неговиот однос со Мајкл Џексон!

Еспресо

Ванеса Брајант со емотивна порака за ќерка си, една недела по смртта: Објавата собра повеќе од 4 милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо

Се сеќавате на пејачот Арчи? Стана татко на 60 години!

Igor

НЕМА ДЕЛ ОД ТРИЦЕПСОТ, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ НАМЕСТО КОСКИ: Деа откри детали од закрепнувањето

Igor