Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Џенифер Анистон е една од многуте славни личности кои заслугата за убавата коса ја должи на препаратот за коњи – пишува „The Sun“.

На доделувањето „САГ“ наградите, таа ги покажа златните прамени кога ја примаше наградата за најдобра актерка, но таа и пред тоа се колнела во брендот „Mane ‘n Tail“.

Имено, нивните шампони и регенатори спаѓаат меѓу најпопуларните производи за коса на Амазон, кои имаат стотици верни корсници, без оглед на тоа што производите се наменети за коњи.

 

View this post on Instagram

 

Lo que todo el mundo está hablando😍😂👉🏼 el reencuentro de #BradPitt y #JeniferAniston tras 15 años de su divorcio.

A post shared by Gente (@gentehn) on

Има повеќе од 1000 оценка од пет ѕвезди на својата страница за продажба, а луѓето се колнат дека токму овој производ им помогнал во трансформацијата на својата коса. Меѓу фановите на овој производ се и Ким Кардашијан и Деми Мур.

Во описот на производот пишува: „Наменето за луѓе и коњи за сјајна, мека и густа коса“.

Жените кои го испробалае масовно ги споделуваат фотографиите пред и после неговото користење и не го кријат задоволството.

Слични објави

Шпанска пита со спанаќ

Еспресо

Порасна малото девојче: Антониа Гиговска со храбар и модерен стајлинг (ФОТО)

Igor

Хороскопски знаци со најголема интуиција! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor

ОТКРИЕНА ПРИЧИНАТА: Поранешниот сопруг бил насилен со Беквалац поради неверство со ОВОЈ тенисер

Igor

НЕ СЕ ШТЕДАТ: Овие 6 хороскопски знаци се престроги кон себе

Igor

Неодоливата Аманда отсекогаш уживала во спортот, а најдобар показател за тоа е нејзиниот изглед (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

дваесет − дваесет =

Слични објави

Ламбе Алабаковски повторно стана татко: Прочитајте кое име го одбра за својот син! (ФОТО)

Еспресо

Џон Ленон за првпат јавно ја кажа својата култна изрека за Исус и „Битлси“, почина легендарниот Влада Дивљан и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Eспресо

Кајли Џенер позира покрај базен, a нејзините фанови велат дека изгледа како глушец! (ФОТО)

Васко Спасоски

Авторски хороскоп за мај

Igor

Џастин Бибер отворено проговори за својот сексуален живот!

Еспресо

Вистината за нивната љубов: Анастасија Ражнатовиќ откри зошто не споделува фотографии со момчето Ѓорѓе

Еспресо