Таа позира топлес, а тој ја „фаќа“ за гради: Најпознатата бугарска старлета се опушти (ФОТО)

Многумина му завидуваат на бугарскиот фудбалски голман Николај Михајлов.

Познатата бугарска старлета Николета Лозанова буквално ги „запали“ социјалните мрежи со последната објавена фотка на Инстаграм.

Една од најатрактивните старлети кај нашиот источен сосед објави селфи-фотка со својот партнер, голманот Николај Михајлов.

Меѓутоа не се работи за обична селфи-фотографија, туку Николета позира топлес, додека нејзиното момче со рацете и ги крие бујните гради.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by NIKOLETA LOZANOVA (@nikoleta_lozanova) on

Слични објави

„Срце мое слепо“: Карлеуша го „пецна“ Саша Поповиќ, па тој урнебесно и возврати! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мишел Фајфер со тренинг против коронавирусот: Вака му даде поддршка на светот (ФОТО)

Еспресо

Дејвид Бекам со поддршка за принцот Хари и Меган Маркл: Тие заслужуваат да бидат среќни!

Еспресо

Атрактивната манекенка по ТРЕТПАТ го откачува истиот дечко!

Igor

Нејмар му ја „украде“ девојката на Малума: Славниот фудбалер во врска со ќерка на угледен бизнисмен од Загреб?

Еспресо

Цеца има нова „ѕверка“ од 140.000 евра во својот возен парк: Такви во Србија има само 3!

Еспресо

Остави Коментар

19 + тринаесет =

Слични објави

Кога се чувствуваат непријатно, глумат „ладни“: Психолошки профил на хороскопските знаци – РАК

Еспресо

Амбер Херд призна дека физички го нападнала Џони Деп: Се лутам кога губам!

Еспресо

Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 23.10.2019: Вагите го губат балансот, а кај Близнаците владее хармонија

Igor

Судбината на Евровизија на „стаклени нозе“: Можно е да се откаже поради коронавирус!

Еспресо

Кои се историските личности што се наоѓаат на картите

Слободен печат