Таа е една од најплатените љубовници на сите времиња: Има сè што ќе посака (ФОТО)

Убава е, млада, згодна и има сè што ќе посака.

Нема сомнение дека 21-годишната Јана Орфева е многу атрактивна девојка. Оваа украинска убавица живее прилично неконвенционален живот.

Оваа млада манекенка заработува огромни пари кои и овозможуваат луксузен живот. Всушност, луксузот и го овозможува тоа што му е љубовница на саудискиот принц.

Јана последните две години живее на овој начин, а од парите што ги заработува ќе ви заврти во глава. Таа дневно заработува 4.000 фунти, односно 30.000 фунти неделно.

И покрај многуте пари кои ги добива, саудискиот принц, кој е мултимилионер, ѝ подарува и скапи подароци, скапоцени автомобили, но и луксузни патувања.

И тука не е крајот на подароците од принцот. Тој на Јана неколку пати ѝ подарил повеќе од 115.000 фунти, а убавицата од тие пари купила луксузни станови во Киев и Москва.

Пријателите на Јана велат дека убава и добра, но и разгалена. Активна е на Инстаграм, каде има повеќе од 70.000 фанови, кои секојдневно ги известува за деталите од својот луксузен живот.

Слични објави

Видео хороскоп за 5 август 2019, понеделник

Igor

ЕЛИТЕН ИЗБОР И МНОГУ ПАРИ: Тања Савиќ купува куќа во Србија

Igor

Бијонсе храбро ги прошета „фелните“: Новите фотки откриваат дека дивата повеќе не се изгладнува! (ФОТО)

Igor

САМО ПАДНАЛА И ПОЧИНАЛА: Поранешната плејбој-зајачица направила ЕДНА ГРЕШКА која ја чинеше живот!

Igor

Природен рецепт за брзо потемнување

Igor

Гитарата на Курт Кобејн ќе биде понудена на аукција: Почетната цена – милион долари!

Еспресо

Остави Коментар

единаесет − 7 =

Слични објави

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Васко Спасоски

НЕ САКААТ ДА СЕ ВРЗАТ: Овие три хороскопски знаци не се за врска

Igor

Нивес Целзиус ја покажа тетоважата на интимно место: Нејзините фанови постојано „зумираат“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Се огласи поранешната сопруга на новиот дечко на Лејди Гага (ФОТО)

Igor

Татјана и Новица слават годишнина од бракот

Еспресо

Тор­та со тиква (РЕЦЕПТ)

Igor