Совети за совршен изглед на нозете (ФОТО)

Целиот фокус на целокупниот летен изглед е обично на нозете, па пожелно е тие да изгледаат навистина добро.

Се уште имате време да ги искористите овие мали трикови со кои вашите нозе ќе изгледаат беспрекорно.

Тренинг во домот за совршени нозе

Користење на антицелулитни третмани и креми

Темелна депилација

Совет плус: Доколку не ви се допаѓа тенот на вашите нозе, во вашето млеко за тело додадете и малку ова вашата пудра за лице и на овој начин тонирајте ги нозете до совршенство.

Слични објави

Душко Тошиќ и прости на Јелена Карлеуша: Сè што имам од недвижнини ќе им го препишам на ќерките за да бидеш сигурна во мене!

Васко Спасоски

Гога Секулиќ: Да не беа болките во грбот и Василиј, немаше да престанам со силиконите

Igor

Ги крие од очите на јавноста: Ова се децата на Дарио Миг 21 (ФОТО)

Igor

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor

Tинејџери го слушале албумот на „Џудас прист“, па пукале во себе: Песната им кажала да се убијат?

Еспресо

(ФОТО) Вака изгледаше Цеца пред 15 години, кога позираше за „Плејбој“!

Васко Спасоски

Остави Коментар

17 + петнаесет =

Слични објави

Ивана направи секси долна облека од тоалетна хартија и покажа како и стои (ФОТО)

Еспресо

Тоа не се постпородилни килограми: Меган Маркл повторно е бремена?!

Igor

Аца Лукас откри ПЕКОЛЕН ПЛАН: Бившата жена го сака богатството на ЛЕПА БРЕНА И БОБА

Igor

Холивудски ѕвезди со православна вера: Овие познати личности слават Божиќ на 7 јануари

Слободен Печат

Кралското семејство и прекарите: Меган Маркл добила понижувачка „титула“

Еспресо

Шакира сака нејзиниот партнер од 10 години се уште да ја гледа како љубовница!

Слободен Печат
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian