Сопругот на Карди Би мораше со раце да ѝ ги придржува градите да не ѝ „паднат“ надвор (ФОТО)

Карди Би, Џенет Џексон и Наоми Кембел ги украдоа погледите на традиционалната забава на Клив Девис во хотелот „Беверли Хилтон“ во Лос Анџелес во очи на доделувањето на „Греми“ наградите.

Карди (27), која не крие дека хируршки ги зголемила градите, едвај успеа да ги задржи мирни во тесниот фустан додека чекорела по црвениот килим.

Таа дури во неколку наврати морала ѝ со раце да ги задржи  за да не ја снајде несакана ситуација…

Познатата пејачка на забавата дошла со сопругот Офест, кој исто така и помагал за време на вечерата да не ѝ „побегнат“ градите надвор од фустанот…

 

View this post on Instagram

 

Babe my titties keep poppin out

A post shared by Cardib (@iamcardib) on

Слични објави

Готвачот Гордон Ремзи стана татко по петти пат

Igor

Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Еспресо

КНЕДЛИ ОД СПАНАЌ: Вкус кој нема да го заборавите (РЕЦЕПТ)

Igor

Погледнете како познатата српска манекенка се бори со коронавирус: Мие раце од златна чешма! (ФОТО)

Еспресо

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor

Ја продава венчаницата за да собере пари за развод

Igor

Остави Коментар

петнаесет − 12 =

Слични објави

Пронајдена е мртва во када пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Витни Хјустон, поп-дива со ангелски глас

Еспресо

Атиџе и во Лос Анџелес ја покажа својата мудрост: Како што јас споделувам со пчелите, така сакам и сите луѓе да споделуваат едни со други!

Еспресо

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Igor

Мајката на Рита Ора, Вера (55) стана модел и позира во бикини (ФОТО)

Igor

Манекенката ја разбудиле од анестезија додека била на операција на мозокот

Еспресо

Зарем има поубава глетка од ова: Џеј Ло игра стриптиз на шипка (ВИДЕО)

Igor