Солена торта на италијански начин (ВИДЕО)

Подгответе солена торта со компири на италијански начин.

За подготовка на ова вкусно јадење не ви се потребни особени кулинарски вештини, а ќе добиете навистина вкусен и несекојдневен ручек, потребно е само да ги следите инструкциите од видеото и ќе имате совршен оброк!

Погледнете…

Слични објави

Српските ѕвезди на свирките во Хрватска заработуваат и до 12.000 евра за два часа пеење

Igor

Беше една од најдобрите лизгачки, а сега снима филмови за возрасни (ФОТО)

Слободен Печат

Мадона ги продава ЛИЧНИТЕ ПРЕДМЕТИ, меѓу нив и прошталното писмо на Тупак

Igor

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor

Хороскопски знак чии претставници се најпозитивните луѓе

Igor

Од новиот спот на Северина ќе плачат сите мајки (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

16 − 3 =

Слични објави

Брус Ли стана симбол за борбата против коронавирусот: Во Мостар неговата статуа доби маска и ракавици (ФОТО)

Еспресо

Се препорачува: Ова треба да го направите 3 минути по туширањето

Igor

Како да изгледате млади и после 60-те: Само погледнете ја Брижит Макрон! (ФОТО)

Igor

ДАЛИ СТЕ НИМФОМАНКА? Овие 5 знаци ќе ви дадат одговор

Igor

Коронавирусот „ја избрка“ кралицата Елизабета од дворецот

Еспресо

Српската пејачка Сека брои ситно до породувањето, а погледнете какво специфично име смислила за бебето! (ФОТО)

Васко Спасоски