Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Секој кој пораснал на село или се нашол во ситуација од блиску да ги запознае гуските, знае дека тие не се најмирољубивите животни во светот и дека добро знаат да избркаат некој кој претерано им се приближил.

Во сето тоа се увери и Севрина кога на Инстаграм објави снимка на која се обиде да се подружи со гуските, но на нив тоа не им се допадна. Пејачката на крај мораше да избега трчајки за да се спаси од налутените гуски.

Таа доби илјадници лајкови и коментари на видеото, со кое успеа добро да ги насмее своите следбеници.

Слични објави

Перо Антиќ првпат јавно зборува за разводот, за скапите автомобили и моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн

Igor

Судот донесе пресуда дали Тони Цетински ќе оди во затвор

Igor

Ќерката на најпознатиот ловец на крокодили му ја посветува венчавката на својот татко: Ќе запалиме свеќа во негова чест

Еспресо

СКАНДАЛОЗНА АФЕРА СО ЛАЖНИ СЛЕДБЕНИЦИ ГО ЗДРМА СВЕТОТ: Уловени се овие познати личности (ФОТО)

Igor

Ноле како мало дете: Погледнете што му правеше на заспаниот Горан Иванишевиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Оваа “вештина” ви гарантира незаборавен секс!

Igor

Остави Коментар

1 × оне =

Слични објави

Легендарниот актер се откажува од романтичните комедии: Премногу сум грд и дебел за да глумам

Igor

Хороскоп за 24 февруари 2020: Понеделнички прекрасно изненадување за Близнаците

Еспресо

Секс на различни места: Со експериментирање до врвен оргазам

Igor

Жената на познат српски фудбалер очајна поради операцијата на носот: Не сум поубава, бев идиот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Фигура од свадбената торта на Слеш се продава на „eBay“ со вистинска коса од музичарот (ФОТО)

Еспресо

„Храбар маж сака дива жена“: Карлеуша позира во провокативен „тигрест“ фустан (ФОТО)

Еспресо