Сандра Африка возела „камен“ пијана: Го терала полицаецот да „дува“ место неа! (ФОТО)

Познатата пејачка Сандра Африка признала дека возела во пијана состојба и дека ја сопреле полицијата, но не и пишале казна, бидејќи од полицајците побарла нешто што никој досега не е…

Имено, Сандра октрила дека една вечер излегла со другрка и испила малку повеќе кога ги сопрел сообраќајен полицаец и побрал од неа да направи алко-тест, но пејачката имала друга идеја. Таа му предложила тој да го направи тоа наместо неа.

Фото: Принтскрин

– Тој беше многу добар и супер и тоа го направи наместо мене. Нормално, беше нула. Кој знае што ќе беше ако правев јас. После тоа ме пушти да си одам дома – рекла Сандра во емисијата на Амиџиќ, а потоа Огнен ја праша што добил полицаецот за возврат.

– Ех, што добил, ништо брате, само мое це-де – рекла пејачката.

 

Слични објави

Џеј Ло започна нов предизвик: Поради нејзините фотки сега жените ширум позираат во бикини (ФОТО)

Еспресо

За брзо будење: Намирници кои веднаш ќе ви дадат енергија

Слободен печат

Протекоа 23 порно фотки од американската кошаркарка: Провокативни селфиња, но и секс сцени објавени на интернет (ФОТО 18+)

Igor

Камила е убавицата која претендира да ја надмине и Селма Хаек (ФОТО)

Igor

Заедно ќе го пребродиме ова: Адриана Лима упати порака до сите во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Емили Ратајковски во црно и минијатурно бикини! Малку недостига да се види „забранетото“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + 18 =

Слични објави

Цеца го одврза ќесето: Еве колку се потроши за свадбата на синот

Igor

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Еспресо

Откриена тајната на нејзината витка става: Емина Јаховиќ е меѓу првите на Балканот која го „подврзала желудникот“? (ФОТО)

Васко Спасоски

Моника Белучи јавно го критикуваше поранешниот сопруг: Се надевам дека конечно ќе започне да се грижи!

Еспресо

Срамота на доделувањето на Оскарите: Гледачите лути бидејќи никој не се сети на Лук Пери

Еспресо

Обид за фалсификат: Два месеци затвор за актерката Лори Лохлин за поткуп

Еспресо