Ретко имаме прилика да ја видиме Нина Бадриќ вака: Познатата пејачка со деколте скоро до папок (ФОТО)

Познатата Нина Бадриќ важи за пејачка која никогаш својата кариера не ја градеше со помош на скандали или соблекување пред тв-камерите.

Но,  како и секоја жена, понекогаш и таа знае да се облече заводливо и да предизвика воздишки кај нејзините машки фанови.

Таа вчера се појави на една манифестација во Загреб каде се избираше најдобрата хрватска песна, а за својот стајлинг ги собра сите аплузи.

Нина избрала елегантна комбинација, а во преден план беше нејзиното предлабоко деколте.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Слични објави

Тотално во нејзин стил! Заштитната маска на Зорица Брунцлик е апсолутен хит (ФОТО)

Еспресо

ЕЛИТЕН ИЗБОР И МНОГУ ПАРИ: Тања Савиќ купува куќа во Србија

Igor

Ким стана познатата адвокатка од Харвард! (ФОТО)

Igor

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Еспресо

Душко Тошиќ и прости на Јелена Карлеуша: Сè што имам од недвижнини ќе им го препишам на ќерките за да бидеш сигурна во мене!

Васко Спасоски

Дизајнерката Ивана Кнез речиси гола на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × три =

Слични објави

Ја поврзуваат со Марс: „Крвавата река“ е чудесна, но и опасна (ФОТО)

Еспресо

Ова се вика упорност: Фан го бркал Крис Хемсворт со мотор само за да добие автограм! (ВИДЕО)

Еспресо

Се огласи Цеца откако беше снимена како оди на преглед во болница (ФОТО)

Igor

ГО ГЛЕДАВМЕ ВО „ВЕЛИЧЕСТВЕНИОТ“: Погледнете како изгледа Зумбул-ага

Igor

Наташа Беквалац тврди дека е мета на хакерски напади! (ФОТО)

Васко Спасоски

Селма Блер покажува знаци на подобрување во борбата со мултиплекс склерозата (ФОТО)

Igor