Раперката Дијана Ог има нова песна – „Панамера“ (ВИДЕО)

Младата раперка Дијана Ог е вистинско освежување на македонската естрада, а дека таа има сериозни намери во тоа што го прави е веќе повеќе од јасно.

За многу кратко време, Дијана Ог ја објави и својата трета песна,  која овој пат е во колаборација со раперот Гето.

Песната се вика „Панамера“, а Дијана сними и видеоспот за истата.

Погледнете:

Слични објави

Чекај ме и сигурно ќе дојдам, зад најубавата љубовна песна се крие потресна љубовна приказна

Еспресо

„Нозете ти се како стапчиња“: Фановите ја критикуваат Ана Николиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како познатите личности реагираат на коронавирусот!

Еспресо

За Стивен Кинг не е битна расната разноликост: Славниот писател вербално нападнат на социјалните мрежи

Еспресо

Ана Винтур советува кои парчиња облека ЗАДОЛЖИТЕЛНО да ги зачуваме и за наредната сезона!

Igor

Протекоа 23 порно фотки од американската кошаркарка: Провокативни селфиња, но и секс сцени објавени на интернет (ФОТО 18+)

Igor

Остави Коментар

пет × 4 =

Слични објави

Џумбус до сабајле: Катарина Ивановска стана по вторпат мајка, Тамара пееше „Пукни зоро“ (ВИДЕО)

Igor

Прашајте ги во живо Антониа и Иван – вечерва на Инстаграм!

Доколку веќе не сте ја купиле: Зошто треба да купите „баскет баг“ за оваа сезона (ФОТО)

Igor

Од новиот спот на Северина ќе плачат сите мајки (ВИДЕО)

Igor

Џастин Бибер ги запрепасти фановите со оваа фотографија! (ФОТО)

Еспресо

ВРТОГЛАВИ ХОНОРАРИ! Еве колку ЗАРАБОТИЛЕ српските естрадни ѕвезди летово

Igor