Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Пред некое време познатиот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на социјалната мрежа Инстаграм дека го очекуваат својот прв наследник.

Екипата на естрадниот магазин  „Бекстејџ“ разговараше со идниот татко, кој изненади со неговата изјава дека мекици нема да има бидејќи според него тоа се залудно потрошени пари.

Во продолжение погледнете го видеото и видете што друго кажа Слаткар за бебето и Сања:

Слични објави

„Дури и мојата долна облека имаше телохранители“ – Наскоро полни 50 години, но се уште воодушевува со убавината

Еспресо

Бикини кои се радост за машките очи: „Голите бикини“ ќе ги носат сите жени, а ќе се воодушеват и Македонките! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПРОДИЏИ ПОВТОРНО СНИМААТ: Продолжуваат и по смртта на Кит

Igor

Нема да престанете да се смеете: Пејачот Џеј падна сред емисија (ВИДЕО)

Igor

МОЖЕТЕ ЛИ БЕЗ ЛЕБ? Еве што ќе се случи ако целосно го исфрлите од исхраната

Igor

Џенифер Анистон искрено за неверството на Бред Пит: Бев во шок!

Еспресо

Остави Коментар

4 × четири =

Слични објави

Гламурозни во секоја декада од животот: Истакнати МАКЕДОНСКИ МОДЕЛИ во модна кампања за МАРКОВ

Igor

План за бегство: Бекамови бараат дозвола да направат подземен тунел!

Еспресо

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor

Раперот упорен: Ќе дојде денот кога ќе бидам претседател на САД

Igor

Посни марципан-колачи со ореви (РЕЦЕПТ)

Igor

Кеjти Пери во новиот спот покажа колку е прекрасна жената во подмината бременост

Еспресо