Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место! Одговорот ќе ве изненади

Креветот им е дефинитивно на последното место. Спремете се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање.

Резултати од едно спроведено истражување кажуваат дека поголемиот број мажи, дури 62%, ги возбудува помислата за водење љубов под туш.

Оние испитаници кои веќе го испробале тоа, тврдат дека тоа место е направено за страст и уживање и дека 81% од нив, со задоволство би го повториле истото искуство.

Поголемиот број од учесниците во истражувањето, 56% од нив, се согласиле дека идеално годишно време за сексуални активности под тушот е летото, но се сомневаме дека оваа активност би ја одбиле и во било кое друго годишно време.

Слични објави

Буба Корели има шанси да се спаси од затвор! Погледнете што вели неговиот адвокат! (ВИДЕО)

Igor

Вразумете се веќе еднаш! Владо Георгиев објави тажна снимка од болница во Шпанија и упати остра порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави во свилена „пижама“ и ги ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Igor

Легендарниот водител Лари Кинг за три недели загуби две деца

Еспресо

Од корона почина актерот Ник Кордеро: На интезивна нега бил скоро 100 дена! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет знаци дека се однесувате како мајка кон своето момче

Igor

Остави Коментар

4 × 1 =

Слични објави

На слава кај Џани: Пејачот им „лепеше“ по 500 евра на своите колеги (ВИДЕО)

Igor

Шарлиз Терон: Веќе 10 години сум сингл

Igor

Принцот Хари и Меган Маркл бараат нов дом во Лос Анџелес?

Еспресо

Музика низ “Слика” – Нов звук во етерот (ВИДЕО)

Еспресо

Србинка има 19 години и заработува милиони: Го живее американскиот сон, а сега е во трка за најубава девојка на планетата (ФОТО)

Igor

Маја Шупут подготвена за свадба: Еве како изгледа МЛАДОЖЕНЕЦОТ (ФОТО)

Igor