Послушајте ги моделите – Ова се вежбите за совршена позадина (ВИДЕО)

Колку добро изгледаат убавиците кои го промовираат брендот „Victoria’s Secret“ на сите ни е познато, меѓу нив е и Елса Хоск која за своите фанови сними вежби со цел да покаже што треба да вежбате за да изгледате како неа.

Имено, поранешната кошаркарка, а сега модел Елса демонстрираше пет свои омилени вежби кои ја довеле до совршено обликуван задник.

Овие вежни немаат ефект само на задникот туку и на другите делови од телото, особено на колковите и стомачните мускули.

Доколку сакате да изгледате како оваа славна манекенка, погледнете го приложеното видео и применувајте ги вежбите…

Слични објави

Неочекувано, но во нејзин стил: ВИКТОРИЈА БЕКАМ во цветно издание ја „донесе“ пролетта во Њујорк (ФОТО)

Igor

Фронтменот на групата „R.E.M.“ за коронавриусот: Ова е крај на светот каков што го познаваме!

Еспресо

Може да конкурира за најубаво деколте на естрадата! Водителката Стефановска по сако и црн градник на забава (ФОТО)

Igor

Принцот Хари и Меган Маркл ги отследија сите од Инстаграм

Igor

Тесните панталони со скинат патент и јакната од филмот „Брилијантин“ продадени за неверојатна сума

Igor

Пролетна пита од готови кори, тиквички и млад кромид (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет − 11 =

Слични објави

Прекрасната Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“ (ВИДЕО)

Igor

Убавата актерка беше во врска со 16 години постариот колега, а сега го има популарниот Бали бег

Еспресо

Оваа “вештина” ви гарантира незаборавен секс!

Igor

Ела Дворник: Кога ме прашуваат како ќе ми се вика бебето, им го кажувам ова име. Реакциите се феноменални!

Igor

Секси тренд на Инстаграм поради самоизолацијата: Убавици позираат голи од своите домови! (ФОТО)

Еспресо

СРБИЈА ВО ШОК: Која е главната проститутка на српската естрада?

Igor