Погледнете која македонска пејачка си ја бојадиса косата како Зорица Брунцлик (ФОТО)

Очигледно нашата позната фолк-пејачка Татјана Лазаревска имала инспирација кога решила да направи мала промена на својот стајлинг.

Со години бевме навикнати да ја гледаме како русокоса, но по се изгледа земала пример од нејзината колешка од соседна Србија, Зоринца Брунцлик која е претпознатлива по својата впечатлива боја на коса.

Фото: Инстаграм

Лазаревска објави фотографија од новата фризура, а нејзините пријатели на социјалните мрежи веднаш и напишаа дека позитивно ги изненадила со ваквата промена….

Слични објави

5 одлични причини – Еве зошто е добро почесто да имате секс!

Igor

Мила Јовович исплашена за здравјето на нејзината ќеркичка: Со денови сме во болница

Еспресо

Синот на Шварценегер е негова копија! (ФОТО)

Igor

Интимни мемоари… Излегуваат нови детали за кралското семејство

Еспресо

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за во кафана (ВИДЕО)

Igor

Беше една од најатрактивните ПОРНО АКТЕРКИ, а сега држи предавања за ВЕРАТА: Го пронајдов Бог! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

И ќерката на Кејт Мос на насловните страници

Еспресо

Првата дама на САД го прослави 50-от роденден! (ФОТО)

Еспресо

Голем љубовен хороскоп за 2020: Година на одлуки, трансформации и нови почетоци

Слободен печат

Најголемите хитови на Френк Синатра: Вонвременскиот пејач кој не знаел да чита музика!

Еспресо

Кристијан Бејл го знае најдобриот лек против жештините: Згодниот актер покажа дека повторно е во топ форма! (ФОТО)

Еспресо

Згодната Џорџина покажа како се танцува – Роналдо е вистински среќник! (ВИДЕО)

Еспресо