Подгответе ручек од само 3 состојки (ВИДЕО)

Можеби дома ги немате сите состојки за некое комплицирано јадење, а навистина ви се брза да подготвите ручек или пак вечера за вашето семејство.

Овие едноставни предлози за едноставни оброци со три состојки ќе ви бидат корисни во вакви ситуации.

Сигурно имате три состојки што се потребни за овие 6 вкусни предлози што ги нуди тимот на Tasty.

Слични објави

Актерот Идрис Елба кој е заразен со коронавирус, се огласи од изолација! (ВИДЕО)

Еспресо

Оваа намирница треба често да ја користите во исхраната (ВИДЕО)

Igor

Северина доби ултиматум од свекрвата: „Ако не го направиш ова, неможеш да влезеш дома“ (ФОТО)

Igor

Како од мајка роден: Згодниот актер од серијата „Руби“ позираше гол и го запали интернетот! (ФОТО)

Еспресо

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor

Како завојуваа Кејт и Меган? Јатрвите 6 месеци не размениле ниту збор! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

11 − четири =

Слични објави

За малку ќе пеев на погрешна свадба: Миле Кузмановски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Igor

Меланија Трамп ја преуреди Белата куќа – Погледнете како сега таа изгледа! (ВИДЕО)

Igor

Бојата на гардеробата ја открива вашата личност (ПРВ ДЕЛ)

Igor

Три знаци на кои октомври им носи најубави изненадувања

Igor

Веќе има 7 милиони „лајкови“: Фотката на Кајли Џенер ќе ви го крене расположението (ФОТО)

Igor