Пејачката Туна ужива во Доминиканска Република, а кога ќе видите како изгледа во бикини ќе ви „светнат“ очите! (ФОТО)

За некого секогаш подобра опција е топло море и високи ув-зраци, наместо планина и снег.

Иако сме во период кога повеќето од луѓето преферираат скијање, не е таков примерот со познатата пејачка Туна Сејдиу.

Ако го посетите нејзиниот профил на Инстаграм ќе имате прилика да видите дека атрактивната Туна веќе неколку дена ужива на плажа на плус 30 степени целзиусови и тоа во далечната Доминиканска Република.

Атрактивната Туна објави неколку фотографии од својот „зимски“ одмор, а од она што може да се забележи е нејзината совршена фигура.

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Слични објави

На овие четири места сте безбедни од коронавирус

Еспресо

Ќе ја препознаете само по деколтето: Оваа македонска пејачка стана „блондинка“ (ФОТО)

Igor

Судот донесе пресуда дали Тони Цетински ќе оди во затвор

Igor

Роденден, мала забава: Лила Филиповска наполни 50 години, погледнете кој дојде да и честита! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Хороскопски знаци кои не сакаат долги врски

Еспресо

Почина сопругата на Џон Траволта: Кели Престон ја изгуби битката

Еспресо

Остави Коментар

три × 3 =

Слични објави

Цеца го објави првите фотографии од внукот Жељко: Среќна крштевка ангелу мој! (ФОТО)

Еспресо

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Еспресо

Како карантинот влијае на познатите: Раперката Карди Би почна да руши се пред себе! (ВИДЕО)

Еспресо

Им ги уништи животите на ФУДБАЛЕРИТЕ КОИ ЈА ПЛАЌАА, а сега лежерно се шета во Кан…

Igor

Карлеуша потполно гола во базен: Сите „зумираат“ на едно место (ФОТО)