Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Наследничката, ријалити ѕвездата и пејачката во обид Парис Хилтон на Инстаграм ги објави своите фотографии кои настанале во тинејџерските денови.

На пријателите им покажала како изгледала на 13,15 и 16 години.

На една фотографија Парис Хилтон кога имала 15 години позира во вечерен фустан, а во преден план се гледа бујното деколте.

– Она кога имав 15 години и кога го открив пуш-ап градникот, коментираше, свесна и сама дека големите гради привлекуваат најмногу внимание.

инстаграм

Со оглед на тоа дека нејзиниот краток и тесен нос е нејзин заштитен знак откако е на сцената, обожавателите забележале дека во тинејџерските години тој изгледал сосема поинаку. Се појавува дури на фотографијата кога Парис Хилтон имала 16 години.

инстаграм

Од друга страна, славната милионерка тврди дека за нејзиниот изглед е заслужна само мајката природа. Иако и претходно се шушкаше дека правела пластични операции, таа тоа го демантираше.

Лани изјави дека од својата осма година користи крема од која кожата и изгледа младо. Таа крема чини 150 долари и многу е ефикасна.

Слични објави

Душко ГО МОЛЕЛЕ да дојде кај Карлеуша на роденден: По аферата со Вранеш веќе ништо не е исто

Igor

Може да конкурира за најубаво деколте на естрадата! Водителката Стефановска по сако и црн градник на забава (ФОТО)

Igor

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Васко Спасоски

Сакате дланки со прекрасен младешки изглед? Постојат 5 трикови кои ќе ви помогнат да го постигнете тоа!

Igor

Најдобрата диета за 2020 година!

Еспресо

Поради коронавирусот сите гледаат филмови за пандемии, a ова се некои од најдобрите! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

18 − 14 =

Слични објави

Ја изневери Клои Кардашијан двапати, а сега сака да се смират

Igor

Карлеуша и Душко го ОДВРЗАА ЌЕСЕТО за наследничките: Еве колку плаќаат за школување на ќерките

Igor

Хороскоп за 13 ноември среда – Овните треба да внимаваат што зборуваат, Лавовите ќе паднат во искушение

Igor

ОФИЦИЈАЛНО: Фестивалот Коачела одложен поради коронавирусот!

Еспресо

Авторски хороскоп за мај

Igor

Пред 20 години цел свет зборуваше за Русинките кои со настапите ја шокираа планетата: Денес членките на „ТАТУ“ изгледаат сосема поинаку

Еспресо