Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Откако беше откриено дека се омажила за продуцентот Џон Петерс, Памела Андерсон ја објави првата фотографија со својот нов сопруг.

Памела објави црно-бела фотографија на која таа позира со насмевка на лицето (од уво до уво) додека нејзиниот 22. години постар сопруг носи очила за сонце.

инстаграм

52. годишната зајачица на Плејбој и актерка и 74. годишниот филмски продуцент наводно се венчале во Малибу, а на церемонијата биле и нивните деца.

Петерс потврдил дека тој и Памела се венчале после неколку месеци забавување.

Се запознале пред 35. години, а во 1989. година кусо биле во врска. Петерс вели дека можел да ги има сите девојки кои би ги посакал, но ја сакал само и единствено Памела.

инстаграм

„Отсекогаш сум ја сакал неа, иако можев да ја имам секоја. Таа ме излудува на позитивен начин. Таа е многу повеќе од тоа што го гледате, инаку не би ја сакал толку многу“, рекол 74. годишниот продуцент.

На Памела ова и е петти брак. Минатата година таа ја прекина врската со 18. години помладиот француски фудбалер, Адил Рами, кој наводно ја изневерил со својата поранешна жена.

Слични објави

Тажна вест од Србија: Од 30 деца, 25 на префиксот „буба“ додале „корели“, а пет од нив – „мара“ (ФОТО)

Igor

Како домаќинките од естрадата ги вапсаа своите јајца утрово

Igor

„Доделувањето беше премногу предвидливо и здодевно“: Гледаноста на Оскарите најниска во историјата!

Еспресо

Знаеме дека сигурно сте слушнале за Г точката, но дали сте слушнале за П точката?

Igor

Дневен хороскоп за 28 март 2019, четврток

Igor

Колку чини и кој го финансира настапот на Мадона на Евровизија?

Igor

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

ЛЕТНО УЖИВАЊЕ: Домашен чизкејк сладолед (РЕЦЕПТ)

Igor

Откако стана мајка, таа е уште позгодна: Манекенката Цеце Орешкова се сликаше во долна облека (ФОТО)

Васко Спасоски

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Igor

Исидора Бјелица, бунтовничка со причина: Да умрев на време, немаше да дознаам за многу предавства

Еспресо

Меган и Хари се збогуваа со фановите: Од утре се затвора инстаграм-профилот на Сасекс Ројал

Еспресо

Лозано освои награда на MAC: Го најавија дека доаѓа од Северна Македонија, но веднаш ги поправи!

Еспресо