Ова е новата Дани Димитровска: Познатата пејачка го промени изгледот! (ФОТО)

Познатата пејачка Дани Димитровска е позната по тоа што честопати експериментира со својот изглед.

Сме ја виделе во најразлични изданија досега. Ја бојадисувала косата скоро во сите бои, но веруваме дека не сте имале прилика да ја видите како би изгледала како црнокоса.

Дани објави две фотографии на својот профил на Инстаграм од својот нов изглед и да бидеме искрени, можеби ова е најдобриот „look“ на Димитровска…

 

View this post on Instagram

 

“Look Book” vol.2 for the amazing duo @zoranshurbevski @stoilkovski.bojan 💫

A post shared by Dani Dimitrovska (@danidimitrovska) on

 

View this post on Instagram

 

The “Look Book” for the amazing duo @stoilkovski.bojan @zoranshurbevski 🍀🌟🙏🏻

A post shared by Dani Dimitrovska (@danidimitrovska) on

Слични објави

Анастасија Ражнатовиќ без грам шминка и прслук, објави селфи од карантин! (ФОТО)

Еспресо

Човекот кој го направи Ханибал Лектор, после 13 години напиша нов роман!

Слободен Печат

Ова е првиот тетовиран автомобил во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Барате романтичен маж? Ќе го најдете меѓу овие 3 хороскопски знаци!

Igor

Маја Беровиќ не престанува да провоцира: Задникот во прв план! (ФОТО)

Вака треба да ја обоите косата доколку имате боб-фризура! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

единаесет − 3 =

Слични објави

Кендал Џенер го покажа задникот во „лава“ бикини (ФОТО)

Еспресо

Секси тренд на Инстаграм поради самоизолацијата: Убавици позираат голи од своите домови! (ФОТО)

Еспресо

КРАЛИЦА НА ГОЛОТИЈАТА: Манекенката годишно заработува околу 35 милиони денари

Igor

Како да носите маски на високи температури: Јапонците го имаат одговорот

Еспресо

Фановите збунети! Најмладата милијардерка изненади кога се појави со очила и без шминка (ФОТО)

Igor

Следете ја во живо ситуацијата со коронавирус низ светот! (ВИДЕО)

Еспресо