Ова битолско „чупе“ треба да се најде на разгледница за градот (ФОТО)

Факт е дека битолчанките се едни од најзгодните девојки во Македонија, а вистински пример за тоа е и фитнес-моделот Елисавета Димовска.

За неа велат дека кога ќе помине на широк сокак во Битола, нема кој не врти глава по неа.

Ако не верувате, еве неколку релевантни „докази“ дека тоа е навистина така!

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Never thought i’d get lean at 65kg bw . #Vegancut

A post shared by Vegan Nutrition & Fitness Ⓥ (@elisavetadimovska) on

 

View this post on Instagram

 

Tanning

A post shared by Vegan Nutrition & Fitness Ⓥ (@elisavetadimovska) on

 

View this post on Instagram

 

#Getitdone✔ _ #Vegainz

A post shared by Vegan Nutrition & Fitness Ⓥ (@elisavetadimovska) on

Слични објави

Бременост е причината за чудниот стајлинг на Лејди Гага? Пејачката сликана во Малибу, сите се прашуваат што е со нејзиниот изглед! (ФОТО)

Еспресо

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Igor

Карлеуша без шминка и во мини трико ги почасти фановите со утринско СЕКСИ ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО

Igor

Од гитарист до дизајнер на женски градници: Брајан Меј ја изненади јавноста со новата „професија“ (ФОТО)

Еспресо

ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ си купи нова играчка: Опасната машина ја платил 120.000 евра

Igor

„ЦРНАТА ОВЦА“ од популарниот бенд ЦЕЛОСНО СЕ СМЕНИ, фановите не ја препознаваат

Igor

Остави Коментар

оне × три =

Слични објави

Подобро од оргиналот: Слушнете како звучи српската евровизиска песна во народна верзија (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

ПОЧНУВА ЕВРОВИЗИСКАТА ТРЕСКА: Тамара замина во Тел Авив

Igor

Поради својот заштитен знак ДОБИВА СМРТНИ ЗАКАНИ (ФОТО)

Igor

Претеравте со пилинг на кожата? Еве што може да направите потоа

Igor

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Еспресо