Отстранете го целулитот со овие пет вежби (ВИДЕО)

Погледнете ги овие пет едноставни вежби кои можете да ги правите и во вашиот дом, (со или без опрема), а кои се одлични во борбата против целулитот…

Доколку за петтата вежба немате боксерска вреќа изведувајте ги ударите во воздух или импровизирајте со потврда перница.

Исчекор

Мост

Клекнување со подигнување на ногата

Склекови со подигнување на ногата

Бокс удари

Слични објави

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Igor

Џејсон Момоа слаб и ќелав за рекламата која предизвика лавина негативни реакции! (ВИДЕО)

Еспресо

Модни грешки кои го УНИШТУВААТ и најдобриот стил

Igor

Една од најубавите жени на планетата позираше топлес, а кога ќе ја видите мокра покрај огледало… (ФОТО)

Васко Спасоски

Облечете го џемперчето од баба за да изгледате секси! Погледнете како да го направите тоа! (ФОТО)

Igor

Лесен и брз ручек: Пилешко со јогурт и сенф

Igor

Остави Коментар

три × пет =

Слични објави

Сексуалниот престапник Вајнстин пренесен во озлогласениот и опасен затвор „Рајкерс“ во Њујорк

Еспресо

Пејачот Огнен Здравковски е позитивен на ковид-19, но не се откажа од промоција на неговиот нов хит! Главата горе, нема плашење: (ВИДЕО)

Еспресо

Вил Смит од шега го снимал прегледот! Докторите му откриле опасна работа во стомакот! (ВИДЕО)

Igor

Што е тоа што никако не смеете да го криете од вашиот партнер?

Igor

Зра­че­те со здравје: Под­мла­де­те ја ва­ша­та ко­жа за мно­гу крат­ко време

Igor

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Igor