Осумгодишно девојче го прогласија за најубаво во светот – погледнете ја! (ФОТО)

Осумгодишната Каја Валкер од Велика Британија е прогласена за најубаво девојче во светот.

Нејзината мајка и отворила профил на Инстагарм и малечката Каја веднаш собрала илјадници фанови кои заклучиле дека токму таа треба да ја наследи таа титула.

Каја со моделинг се занимава веќе година дена, а уште од сега може да се пофали за соработки со големи дизајнерски имиња.

Но, покрај манекенството, желба на малечката убавица е еден ден да стане и фудбалерка – пишува британски „Sun“.

 

View this post on Instagram

 

#10yearchallenge !!! And thanks for 2.9M !!! Ily guys so so much

A post shared by Thylane ™️ (@thylaneblondeau) on

Слични објави

ТИЕ СЕ НИВНАТА НАЈГОЛЕМА ПОДДРШКА: Успешни, остварени, богати, а овој совет од родителите добро го запомниле (ФОТО)

Igor

Некој го купил смачканиот автомобил на Дарко Лазиќ, а причината е бизарна

Igor

Ријана му купила респиратор на татко ѝ кој заболел од коронавирус

Еспресо

Нова омилена жена на фудбалер: ЗАПОЗНАЈТЕ ја „хрватската Шакира“ (ФОТО)

Igor

Сораја го покажа дијамантскиот прстен од богатиот Русин (ВИДЕО)

Igor

Принцот Вилијам: Извинете, јас и Кејт го шириме коронавирусот!

Еспресо

Остави Коментар

единаесет − 6 =

Слични објави

Водителката Милена Антовска објави селфи-фотка, ама погледот ќе ви „забега“ само на едно место… (ФОТО)

Igor

Бред Пит доаѓа во Србија? За 24 часа може да заработи 400.000 евра!

Еспресо

Овие шест познати личности го променија полот (ФОТО)

Igor

„Само дрско на фин начин“: Актерката Лидија Вукичевиќ објави провокативна фотографија, но пак изгледа дамски! (ФОТО)

Еспресо

Здравите навики во исхраната кај бебињата се стекнуваат пред раѓањето

Igor

Една од најубавите жени на светот се извини откако објави дека му се заблагодарува на коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски