Нема повеќе да се мачите да го исчистите лукот – Ви нудиме генијален трик (ВИДЕО)

Лукот се содржи во многу јадења кои ги подготвуваме, а кога ќе го видите овој генијален трик, повеќе нема да се мачите додека да го излупите и комплетно исчистите.

На Твитер се појави снимка која воодушеви многумина. Погледнете како на брз и многу едноставен начин можете да излупите и исчистите цела главица лук наеднаш.

Слични објави

Паника во кралското семејство: Децата изолирани поради коронавирусот!

Еспресо

Селма Хаек објави слика од базенот – Нејзината порака за убавината секоја жена добро треба да ја запамти (ФОТО)

Еспресо

Шарлиз Терон: Комбинација со плисирано здолниште која многу жени би ја прескокнале (ФОТО)

Igor

Здрав десерт кој „сам“ се подготвува (РЕЦЕПТ)

Igor

Бали Бег во агонија: Купил вила од 2,5 милиони евра му се закануваат дека ќе му го киднапираат детето (ФОТО)

Васко Спасоски

Одличен предлог за денешниот ручек: Пикантни крцкави крилца од рерна (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

два + седум =

Слични објави

Карлеуша во стилот на Џенифер Лопез: Пејачката во секси издание повторно го привлече вниманието кај јавноста (ФОТО)

Еспресо

НАПРАВЕТЕ САМИ: Домашно антицелулитно масло (РЕЦЕПТ)

Igor

Бил Клинтон 22 години подоцна ја откри причината за аферата со Моника Левински! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Igor

Џенифер Лопез откри кој ќе ја испрати до олтарот за третиот брак

Igor

Претерала со фотошоп, ниту родена мајка не би ја препознала (ФОТО)

Igor