Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Наташа Беквалац на доделувањето на наградите MAC ја доби наградата за најдобро видео за песната „Доџи мами“.

На манифестацијата се појави во портокалов сако-фустан со широк крој.

фото: Васко Спасоски

Носеше интересни сандали со голема машна во иста боја како фустанот, кои привлекоа посебно внимание меѓу присутните.

фото: Васко Спасоски

Беквалац не сакаше да држи говор по добивањето на наградата, само ги повика сите на нејзиниот следен концерт.

фото: Васко Спасоски

 

 

Слични објави

Стилски решенија: Нијанса што ги прикрива белите влакна

Еспресо

Емили Ратајковски објави досега невидена фотографија и упати јасна порака (ФОТО)

Васко Спасоски

Лепа Брена не можела да влезе во студиото од огромниот шешир (ФОТО)

Igor

Пред 5 месеци се РАЗВЕДЕ, а сега го покажа НОВОТО МОМЧЕ, фановите шокирани (ФОТО)

Igor

Една од најубавите српски пејачки ужива во минијатурно бикини на Тајланд (ФОТО)

Васко Спасоски

Водење љубов за време на коронавирусот: Воздржете се од „акција“, ни презервативот нема да ве заштити!

Еспресо

Остави Коментар

четири × 3 =

Слични објави

Актерката била уапсена бидејќи правела „корона-забава“ за роденденот на сопругот!

Еспресо

Кралицата Летиција во впечатлива блуза што секој од нас може да си ја дозволи! (ФОТО)

Еспресо

ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс!

Igor

Модната недела во Њујорк почна во голем стил: Колекцијата на „Каролина Херера“ го одзема здивот (ФОТО)

Еспресо

Неодоливата Аманда отсекогаш уживала во спортот, а најдобар показател за тоа е нејзиниот изглед (ФОТО)

Еспресо

Три хороскопски знаци кои се вистински „мајстори“ за уништување на своите љубовни врски

Еспресо