Наташа Беквалац како што не сте ја виделе досега: Кафена коса и наочари за гледање! (ФОТО)

Наташа Беквалац (39) со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од своите тинејџерски денови. Тогаш имала 16 години, долга смеѓа коса и носела наочари за гледање, а позирала во својата соба во новосадската населба Лиман 4.

„Јас…16 години… мојата соба, Лиман 4“, напишала Наташа.

Instagram

Фотографијата собрала илјадници  лајкови и позитивни коментари, а Тијана Дапчевиќ воодушевено прокоментирала „О, мој Боже!“.

Еве и фотографија на која се гледа дека една работа воопшто не се променила кај неа, а тоа е секако нејзината насмевка.

Слични објави

Три начини на кои го саботираме сопствениот љубовен живот

Еспресо

Јосипа Лисац: Умот ми е барем 30 години помлад од 70-те години што ги полнам!

Васко Спасоски

Даниел Кајмакоски се разведува по три години брак

Igor

Поради Меган принцот Хари се скарал и со најдобриот пријател: Мислел дека принцот избрзува со венчавката (ФОТО)

Еспресо

Се роди Марко! Лазаров доби уште еден син!

Igor

Едноставна и неодолива: Меланија во фустан погоден за секоја прилика! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири × 1 =

Слични објави

Лепа Брена во опуштено расположение: Виното е „виновникот“?

Igor

Богдана едвај се симна по скалите, фустанот ѝ се закачи на оградата (ВИДЕО)

Igor

Британска пејачка сними спот во синиот воз на Тито – Погледнете како тоа изгледа! (ВИДЕО)

Еспресо

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Igor

Ролка: Омилена со причина (ФОТО)

Igor

Летна безалкохолна сангрија (РЕЦЕПТ)

Igor