Најубавите крцкави пилешки крилца (ВИДЕО)

Сакате нешто вкусно и брзо за готвење, имаме одлична идеја за вас, пробајте го овој одличен рецепт.

Најдобрите крцкави пилешки прсти всушност се прават со дробен корнфлекс.

Пробајте направете го овој рецепт и викнете ги вашите пријатели на седенка, пилешките прсти одлично одат со пиво, добар натпревар, филм, серија и сл.

Слични објави

Сите ја правиме оваа грешка кога вариме пченка

Igor

Што е тоа што ужасно го нервира секој хороскопски знак?

Igor

ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ: 52-годишната актерка сè уште изгледа совршено (ФОТО)

Igor

Ава Карабатиќ објави: Ова е мојот дечко, досега се криевме бидејќи тој е јавна личност! (ФОТО)

Еспресо

11 милиони лајкови како од шега: Кога најмладата милијардерка ќе се соблече во бикини, тоа е празник за очи (ФОТО)

Еспресо

Германски колачиња со зачини

Igor

Остави Коментар

4 + 3 =

Слични објави

Несекојдневен стил кој на секого би му одговарал: Погледнете како изгледа Александра Амбросио!

Еспресо

Северина направи хаос пред домот на Милан во Белград, па полицијата и нареди да се изолира две недели! (ВИДЕО)

Ни тенисерот не може да ѝ одолее: ПРОВОКАТИВНАТА РАЖНАТОВИЌ заведува од Нови Сад (ВИДЕО)

Igor

Посни ролнички со младо кромитче

Igor

Идеја за вечера: Шпагети од рерна

Igor

Превкусни колачи со банани (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Еспресо