На принцот Хари не му е лесно: Мајката на Меган е главна во нивното семејство!

Светските медиуми пишуваа дека принцот Хари претрпел нервен слом околу божикните празници, но семејството не излезе да ја потврди или демантира оваа информација.

Сега пак, се претпоставува дека најголем, а воедно и единствен виновник за „мегзит“ е никој друг, туку мајката на Меган Маркл.

Дорија Рагланд се досели кај Меган и Хари веднаш по раѓањето на малиот Арчи. Блиски луѓе на кралското семејство тврдат дека таа има огромно влијание врз семејните одлуки, а неретко се случува Хари самиот да бара совет за нешто од неа.

Таа буквално станала потпорен ѕид на младиот брачен пар, а наводно, Хари во неа препознал мајчинска фигура, која му била потребна поголем дел од неговиот живот.

Се зборува дека таа била со нив на Божик во Канада, каде се случил наводниот нервен слом, по што го изразила своето мислење дека најдобро би било тие да се одделат од кралското семејство.

Слични објави

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Igor

Кајли Џенер заврши во болница, а ќе се изненадите кој се грижи за неа!

Igor

Адам Лабунски ГОЛ на плажа: Позирал само со ИНСТРУМЕНТОТ во рака

Igor

Дали на мажите навистина им се допаѓа секси долната облека?

Igor

Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Igor

Дневен хороскоп 02.10.2019 среда, Раковите ги очекуваат проблеми, Овните ќе влетаат во авантура

Igor

Остави Коментар

17 + седумнаесет =

Слични објави

По долга битка со ракот, почина 38-годишната ѕвезда на филмот „You are next“

Еспресо

Легендарната Тина Тарнер се враќа на сцената!

Еспресо

Сѐ повеќе вештачко исончани жени бараат помош кај дерматолозите

Еспресо

Ова се трите фази на љубовта!

Еспресо

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Васко Спасоски

Италијанска новинарка полугола поради Наполи: Нејзините секси фотографии го полудеа светот!

Еспресо