Милијардерката се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер често сака со своите обожаватели на социјалните мрежи да ги споделува деталите од својот приватен живот.

Сестрата на Ким Кардашијан тоа го прави главно преку социјалната мрежа Инстаграм, а овој пат таа своите следебници ги почасти со нов материјал…

Имено, Кајли се „фатила за работа“ па почнала да го средува домот, поточно гардероберот.

Таа го сликаше, па фановите јасно можеа да видат колку и какви чевли и ташни има таа.

Како што можете да забележите, ги има во голем број, а сигурни сме и дека на фотографијата не се сите.

Една ташна во облик на американскиот долар, на која пишува една милијарда го привлече вниманието на сите.

Слични објави

ИСХРАНА ВО БОЈА: Виолетови продукти богати со витамини и минерали

Igor

Видео хороскоп 16 август 2019, петок

Igor

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Еспресо

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Igor

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Еспресо

Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет + шест =

Слични објави

Канје Вест ги згрози фановите: Ќе ви се преврти желудникот кога ќе видите што прави (ВИДЕО)

Igor

Погледнете од што заработува Цеца Ражнатовиќ 150.000 евра годишно! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Слушај ти, жениште, седи доле кога јас велам“! Саша Поповиќ и Вики Миљковиќ се направија „лом“: „Поповиќ, ти си неписмен“!

Igor

Крвав ден на заљубените: Хрватската старлета Ава Карабатиќ претепана! Погледнете како изгледа нејзиното лице! (ФОТО)

Васко Спасоски

Не е секогаш убаво да сте познат: Џастин Тимберлејк нападнат среде Париз (ВИДЕО)

Igor

Српската манекенка ужива во животот со арапскиот бизнисмен! (ФОТО)

Еспресо