„Ме кријат ПОЛОВИНА ВЕК за да избегнат СКАНДАЛ“ – Овој човек тврди дека е ВОНБРАЧНО ДЕТЕ на принцот Чарлс и Камила Паркер (ФОТО)

Инженерот од Австралија со име Сајмон Дорант Деј (53), тврди дека е вонбрачно дете од принцот Чарлс и Камила Паркер и како што вели тоа сака да го докаже пред Врховен суд.

Сајмон е роден во Госпорт, во близина на Портсмут во април 1966-та година, а кога имал само 18 месеци го посвоиле Британците Карен и Дејвид Деј. Сајмон е убеден дека на посвојување го дала тогаш 18-годишната Камила.

профимедиа

„Мојата баба Винифред која тогаш работеше за кралицата, ми кажа отворено дека јас сум син на Чарлс и Камила. Некој ја коментираше структурата на мојата вилица и ми кажа дека е иста како кај кралицата. Косата ми беше како косата на Камила“ – тврди Сајмон и вели дека тој ќе биде „најексплозивната работа која некогаш му се случила на кралското семејство“.

Publiée par Simon Charles Dorante-Day sur Jeudi 3 octobre 2013

Исто така тој вели дека наместо сите да се занимаваат со Хари и Меган треба малку да стравуваат од него.

Доколку тоа што го зборувл Сајмон е вистина тоа значи дека бил зачнат кога Чарлс имал 17 години, а Камила 18 години што е спротивно од приказната на Чарлс и Камила дека се запознале во 1970-те години.

Сајмон себеси се нарекува „принцот Сајмон“ и тврди дека за него би се дознало доколку принцезата Дајана не починела.

Publiée par Simon Charles Dorante-Day sur Lundi 5 août 2013

„Верувам дека Дајана знаела дека постојам и дека и тогаш сфатила што навистина се случува. Мислам дека стигнала до точка кога пронаоѓала се повеќе одговори за сопствениот живот, за тоа какво зло ѝ е направено и секако дека имала намери да го објави сето тоа“ – самоуверено изјавил „принцот Сајмон“.

Слични објави

Аца Лукас за раскинувањето со хрватската манекенка по само два месеци: Таа се „шутна“ самата себеси!

Еспресо

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо

И Македонците можат да гласаат за неа: Мила денеска ја претставува Македонија на детската Евровизија

Igor

Шварценегер во изолација со пони и со магаре: Останете дома, слушајте ги експертите, не мороните! (ВИДЕО)

Еспресо

Фрапантна трансформација на актерот кој загуби 80 килограми и сега изгледа неверојатно! (ФОТО)

Еспресо

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Еспресо

Остави Коментар

12 + 15 =

Слични објави

ЧУДО: Таа има 90 години и го победи коронавирусот, а еве што советува!

Васко Спасоски

Горат социјалните мрежи: Елена Велевска гола и сама во кревет! (ФОТО)

Васко Спасоски

ЈЕЛЕНА ПОЛУДЕ: Врањеш ја уценува со висока сума за да ја повлече тужбата

Igor

Џеј Ло во секси бикини на плажа: Го сними задникот одблизу, но и лицето без брчки (ВИДЕО)

Еспресо

Пол Макартни повика на борба против расизмот: Кога „Битлси“ дознале пред кого ќе свират, одбиле да настапат

Еспресо

Карлеуша застана во одбрана на фудбалерот на Реал Мадрид, кој заработи кривична пријава за непочитување на пандемијата!

Васко Спасоски