Маја Шупут: Ништо не може да не спречи да се бакнуваме (ФОТО)

Разменуваат нежности со сопругот…

Пејачката Маја Шупут ги почитува упатствата за социјалната дистанцираност па поголем дел од времето го поминува дома, со сопругот Ненад Татаринов.

Со нова фотка на Инстаграм таа ги потсети следбениците дека треба да го почитуваат мерките за превенција и да носат заштитни маски.

Таа исто така, покажа и како се сакаат во овие тешки времиња, како и тоа дека во разменувањето на нежности ништо не може да ги спречи.

– Ништо не може да не спречи да се бакнуваме. Љубов во 2020, напиша Маја покрај фотографијата на која таа и Ненад позираат со заштитни маски на лицето.

Слични објави

КАРЛЕУША оди во ЗАТВОР? Адвокатите откриле дека ќе заврши зад решетки поради загрозување на безбедноста!

Igor

Аца Лукас за раскинувањето со хрватската манекенка по само два месеци: Таа се „шутна“ самата себеси!

Еспресо

БЕБЕТО НА КИМ И КАНЈЕ ДОБИ БИБЛИСКО ИМЕ: Среќните родители објавија како ќе се вика

Igor

Ексцентрична на тато: Ќерката на Пол Гаскоњ во танга-бикини на плажа (ФОТО)

Igor

Илон Маск веќе не е најбогатиот човек во светот

Еспресо

Елена Ристеска сподели фотографија од првата средба со Драган Вучиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар