Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

На „црниот“ тепих на доделувањето на регионалните музичи награди MAC во Белград, покрај останатите ѕвезди се појави и Луна Џогани (23) која за оваа прилика своите гради ги истакна во интересниот розов фустан.

Победничката на српското реално-шоу „Задруга“, откако ги оперираше градите со парите кои ги освои, редовно го покажува овој свој атрибут и става во прв план.

ФОТО: Васко Спасоски

За ова случување таа одбра долг розов фустан со интересен асиметричен крој и набори, а шетајќи по црвениот тепих постојано се местеше за да не покаже „премногу“ пред репортерите.

ФОТО: Васко Спасоски

Слични објави

БОЗА – традиционален пијалак за спас од горештините

Igor

УШТЕ ЕДЕН МУЗИЧКИ СКАНДАЛ: И „Shallow“ е плагијат!?

Igor

Пирс Броснан (66) не личи на себе: Ниту трага од Џејмс Бонд! (ФОТО)

Еспресо

И вкусен и здрав: Неколку причини зошто луѓето обожаваат да јадат пармезан

Igor

Петра Еклстон го роди четвртото дете: Берни доби прекрасна внука

Еспресо

Како српскиот принц Ѓорѓе Караѓорѓевиќ завршил во лудница?

Еспресо

Остави Коментар

3 × 4 =

Слични објави

Грчка пита – Највкусната пита која некогаш сте ја пробале (РЕЦЕПТ)

Igor

Ако готвите сѐ со маслиново масло, не му правите услуга на здравјето

Еспресо

Повторно се враќа трендот кој направи „хаос“ во модниот свет и ги подели мислењата! (ФОТО)

Еспресо

Принцот Хари и Меган Маркл објавија слики од крштевката на синот Арчи (ФОТО)

Igor

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Еспресо

Луна Џогани го промени изгледот, па некои од фановите велат дека копира позната пејачка!

Васко Спасоски