Лозано: Да не се разбереме погрешно, не сум на ничија страна! (ВИДЕО)

„Не сум на ничија страна, политиката нека остане на политичарите“ – вака Влатко Лозаноски изјави за естрадниот магазин „Бекстејџ“ по бурата од реакции во врска со неговата изјава од пред неколку дена во Белград.

Да потсетиме, Лозано кој важи за нашиот најдобар и најпопуларен пејач во земјава, во понеделникот на музичките регионални награди „МАЦ“ кои се одржаа во Белград кажа дека доаѓа од Македонија.

Тој во интервјуто за естрадниот магазин потенцираше дека не е на ничија страна и дека го кажал само тоа што го чуствува.

Погледнете го неговото цело интервју:

Слични објави

ХАРИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА: Ја изгубив мојата мајка и сега гледам дека Меган станува жртва на моќни сили

Igor

Стилот нема врска со годините! Мајката на Елон Маск е најдобар пример за тоа

Еспресо

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Igor

Елена Ристеска во провокативно издание (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 11 ноември: Овните ќе бидат збунети, Биковите емотивно фрустрирани

Igor

Погледнете во луксузната куќа на Џастин Бибер која чини 8,5 милиони долари (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

20 + четиринаесет =

Слични објави

Трагедија! Пејачка загинала од пиротехника додека пеела на сцена (ВИДЕО)

Igor

Домот на Пабло Ескобар: Луксузен хотел со бурно минато (ФОТО)

Еспресо

ТЕЛЕВИЗИСКАТА ПРЕЗЕНТЕРКА покажа сѐ од своето тело (ФОТО)

Igor

„40 години од Роки“: Сталоне како наратор во новиот документарен филм (ВИДЕО)

Еспресо

ФАСТ-тест – за брзо препознавање на мозочен удар

Еспресо

Кајли Џенер во скапоцената црвена тоалета изгледа беспрекорно! (ФОТО)

Еспресо