Лежерно а толку моќно – Кралицата Летиција уште еднаш им одржа модна лекција на сите! (ФОТО)

Кога станува збор за модата, на неа и нема рамна…

Кралицата Летиција продолжува со должностите, па така таа овој пат, заедно со сопругот, тргна во мисијата за промовирање на Шпанија и туризмот во таа земја.

инстаграм

Како и секогаш, таа беше на висина на задачата, па сите присутни уште еднаш ги воодушеви со својот моден избор.

инстаграм

Летиција овој пат избра фустан, со многу популарниот цветен дезен, во зелена боја. Оваа нијанса особено добро им стои на дамите со потемна коса.

инстаграм

Со нејзиниот фустан одлично се вклопија и крем еспадилите кои, исто така, се голем летен хит. Овој модел на обувки за кратко време стана омилен модел на сите трендсетерки, а не му одолеа ниту кралицата Летиција.

инстаграм

Таа ретко прави модни грешки и совршено добро ги знае правилата за добриот стил, а всушност и секогаш е во чекор со трендовите, но овој пат се надмина себе си, па така докажа дека и во полежерна комбинација може да се изгледа многу моќно.

инстаграм
инстаграм

Слични објави

Кои се најзлобните хороскопски знаци?

Igor

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Еспресо

Ирина Шајк повторно покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот (ФОТО)

Еспресо

Сексапилната Алексис е убавица која сигурно ќе ви го одземе вниманието (ФОТО)

Еспресо

ГОЛА водителка им испрати порака на шпанските фудбалери: НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРАТЕ! (ФОТО)

Igor

ТАИНСТВЕНА ПОП-КРАЛИЦА: Ново алтер-его, песна и албум

Igor

Остави Коментар

тринаесет + 13 =

Слични објави

Дуа Липа го покажа телото со мани, многумина се разочараа (ФОТО)

Еспресо

Ниту домашните не би ја препознале: Весна Бејби драстично го промени изгледот (ФОТО)

Васко Спасоски

Посни марципан-колачи со ореви (РЕЦЕПТ)

Igor

Порно ѕвезда открива дека фудбалер и праќал приватни пораки (ФОТО)

Еспресо

Грчка тиропита: Брза пита со сирење која сите ја сакаат

Igor

Северина: Син ми бил заклучен и физички злоставуван во училиштето

Igor