Кристина Мандарина ги почасти фановите со фотка без градник

Фановите не го криеа воодушевувањето од објавата…

Бујните гради на најпознатата хрватска продавачка на мандарини Кристина Пенава, попозната како Кристина Мандарина, и обезбедија инстант слава.

инстаграм

Таа своите 65 илјади следбеници на Инстаграм сака да ги потсети зошто им е омилена па често споделува провокативни фотографии.

инстаграм

Овој пат се надмина себе си и објави неколку фотографии на кои позира без градник, раскопчана наметка и со големи очила за сонце.

инстаграм

Нејзините фанови не го криеа воодушевувањето од фотографиите.

Слични објави

Хороскопот открива – Дали ќе ја сретнете вашата сродна душа до крајот на годината?

Igor

Почина свршеникот обвинет за смртта на ќерката на Витни Хјустон!

Слободен Печат

Кој би рекол: Овој познат водител и го „наместил“ својот другар на пејачката Мијата со кој денес имаат две деца

Igor

Го прашале Ајнштајн како e да се биде најпаметен човек на светот, a тој одговорил: Нe знам, прашајте го Никола Тесла

Еспресо

Ќерката на Брус Вилис за „Ноќ на вештерките“ со оргинална маска! Повеќе открива, отколку што сокрива! (ФОТО)

Igor

Србите лути, Италија благодарна: Кое е СТРУЧНОТО ЕВРОВИЗИСКО ЖИРИ на Македонија?

Igor

Остави Коментар

два − оне =

Слични објави

Дознајте зошто е добро да јадете праски

Еспресо

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Еспресо

Нема среќа во љубовта! Коки се разведе и од втората сопруга! (НЕ ОБЈАВУВАЈ)

Igor

Мел Гибсон отпуштен од „Побуна во кокошарникот“ откако Винона Рајдер го обвини за антисемитизам

Еспресо

Колку си безобразна и опасна: Пејачката Милица го покажа совршениот задник во минијатурно бикини (ФОТО)

Васко Спасоски

МУ СЕ ПОСРЕЌИ: Му ја врати бурмата по пошта, а сега и тој добро се ожени

Igor