Котевска: Да појасниме, не стојам јас до Леонардо ди Каприо, тој стои до мене (ФОТО)

Режисерката на „Медена земја“, Тамара Котевска за фотографијата каде се гледа како стои до филмската ѕвезда Леонардо ди Каприо изјави дека тој стои до неа, а не обратно.

„Да појасниме… Не стоев јас до него. Тој стои до мене. (јас имам 2 номинации оваа година)“, напиша режисерката на Фејсбук.

Филмската екипа на „Медена земја“ на Фејсбук споделија фотографии на кои се гледаат застанати до најголемите актери, режисери и филмски работници како Леонардо ди Каприо, Бред Пит, Ал Пачино, Квентин Тарантино, Роберт де Ниро итн.

Слични објави

Дара Бубамара го банкнува 21-годишното момче додека ја вози во скапоцениот автомобил! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 27 јануари – Прочитајте каков ќе ви биде овој понеделник!

Еспресо

Раперката критикувана поради копирање на фустанот на Цеца! (ФОТО)

Еспресо

Бритни Спирс објави ВИДЕО со јасна порака за психичката состојба

Igor

Направете совршен салеп со цимет – совршен сојузник против кашлицата

Igor

Брзо, лесно, превкусно: Колач со јаболка и павлака

Еспресо

Остави Коментар

четири × 3 =

Слични објави

Поренашната сопруга на Кајмакоски си ја отвори душата: Манекенката Кристина откри зошто им пропадна бракот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Бебето Арчи наскоро ќе го прелета океанот: Кралскиот пар најави далечно патување (ФОТО)

Igor

ПО СТАПКИТЕ НА ДИЈАНА: Хари и Меган со Арчи заминуваат во Африка

Igor

Повлечени сите тужби против Џуси Смолет

Igor

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Igor

5 хороскопски знаци за кои декември ќе биде најдобриот месец оваа година

Igor