Кој хороскопски знак најмногу мастурбира, а кој глуми оргазми?

Според астрологијата, хороскопскиот знак може многу да открие за тоа какви сме во кревет и каков сексуален живот преферираме.

Според некои истражувања, за бројот на партнери најмногу лажат Девиците и Близнаците, додека Јарците и Овните се едни од најиздржливите во кревет.

Еве што велат овие резултати:

Јарецот – има најмногу самодоверба во кревет.

Девица – лаже за бројот на партнери.

Риби – сакаат отворени врски.

Вага – најмногу мастурбира.

Водолија – сака да користи лубриканти со ароми.

Лав – обожава секстање.

Овен – најиздржливи во кревет.

Скорпија – има најголема желба за врска.

Рак – често има секс.

Близнаци – се фали со лажен број партнери

Стрелец – секогаш користи заштита.

Бик – не му е тешко да одглуми оргазам.

Слични објави

Повлечени сите тужби против Џуси Смолет

Igor

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Овие 6 знаци најмногу размислуваат и „кршат“ глава за сè

Igor

Поради неа се разведе, а сега ЈА ОСТАВИ: Има помалку од 50 килограми, изгледа анорексично

Igor

Викторија Бекам после 10 години се насмеа: Нејзиниот син објави слика на која сите гледаат во нејзините заби! (ФОТО)

Еспресо

Работи кои секој хороскопски знак БИ САКАЛ ДА ГИ СОКРИЕ од другите

Igor

Пејачката Сиа снима филм со кој ќе им оддаде почит на лицата со аутизам и на нивните негуватели

Васко Спасоски

Остави Коментар

5 × оне =

Слични објави

ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

ВЕЌЕ ПОБЕДИ ВО ЕДНО ШОУ: СПЕЈКО влегува во Задруга 3?

Igor

Неодоливо впечатлива: Меланија Трамп заблеска во жолто (ФОТО)

Igor

Без коментар: Српската пејачка Дуња пред еден ден остана без татко, а веќе се слика по гаќички за на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Лепа Брена проговори искрено: Не мијам садови и не бришам прашина, плаќам луѓе за тоа!

Еспресо

Сакам да се вљубам во Србин! За изјавата на Цеца зборува цел регион

Igor