Кој би рекол: Познатиот актер ги допирал, ги гризел…. (ФОТО)

Популарниот актер Куба Гудинг Џуниор денес се најде пред судот во Њујорк, кој треба да одлучи колку сведоци ќе дадат изјава во случајот против него.

Почетокот на судењето е закажано за април годинава, пренесуваат светските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cuba Gooding Jr (@cubagoodingjr) on

Имено, Оскаровецот минатата година беше обвинет од страна на десетина жени за „допирање, удирање шлаканици и за гризење“ по разни делови од телото во неколку клубови кои често ги посетувал.

Според последните судски претреси, триесетина жени имале непосакуван контакт со актерот, кои главно ги допирал по градите, задникот и гениталиите.

Актерот ги негирал обвинувањата, а случајот и понатаму е во тек пред судот во Њујорк.

Слични објави

СНИМИЛА МОЗОЧЕН УДАР СО КАМЕРА Само го зела телефонот и вклучила снимање (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 09.01.2020 година – Работа, љубов и здравје!

Васко Спасоски

Адвокатот на Бритни Спирс ги исплаши обожавателите: Нејзината ментална состојба е како онаа на пациент во кома!

Васко Спасоски

Посен колач со јаболка и ореви

Igor

Велигден во животинското царство (ФОТО)

Еспресо

Се огласи сопругата на Коби Брајант: Нејзината порака за Црна Мамба и Џиџи уште еднаш ја расплака планетата (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

дваесет − дванаесет =

Слични објави

Хаос во домот на Лила Филиповска: Елката превртена на под, водителката го објави виновникот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Од годините не може да се побегне: Наполни 65 години и направи безброј операции, но овие фотки ја покажуваат суровата вистина (ФОТО)

Еспресо

Памук кифли

Igor

Една од најубавите жени на планетата позираше топлес, а кога ќе ја видите мокра покрај огледало… (ФОТО)

Васко Спасоски

„Ојш? Ода ам, утре почвит Вевчански Карневал“! 24 часа пред почетокот на историскиот Вевчански Карневал

Васко Спасоски

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Igor