Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Ким Кардашијан својот гардеробер го збогати со уште едно ризично парче облека.

Овој пат во прашање се панталони со „скини“ крој од сјајна кафеава ткаенина во кои нема место за недостатоци. И додека повеќето од жените со облини не би се осудиле да ги облечат, Ким уште еднаш потврди дека е сигурна во својот изглед.

Ризичните панталони ги искомбинирала со темноцрвено боди кое имало суптилни светки, а исто така имала и впечатлива фризура.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

I pray something good happens to you 🙏🏼

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Слични објави

Ева Мендез: Фигурата ја довела до совршенство, но не и чувството за мода (ФОТО)

Igor

„Седи долу, и во криминалот сум подобра од тебе“: Паднаа тешки зборови помеѓу Ана Николиќ и Раста! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ги препознаете? Познатите ги покажаа своите маски за Ноќта на вештерките (ФОТО)

Igor

Само кажете го ова и секој маж ќе полуди за вас: Пет реченици кои НЕНОРМАЛНО ГИ ВОЗБУДУВААТ!

Igor

Овие хороскопски знаци делат најдобри совети!

Igor

Кој хороскопски знак најмногу мастурбира, а кој глуми оргазми?

Igor

Остави Коментар

18 − два =

Слични објави

РЕПОРТАЖА: Што треба да видите ако патувате за Барселона

Слободен Печат

Идеална сегашност, страшно минато: Продавала дрога на 16 години, а денес е милијардерка

Еспресо

ЕДНОСТАВНО И СЕКСИ: Модниот стил на Брижит Бардо кој му одолева на времето (ФОТО)

Igor

Се бореше со ПОСТПОРОДИЛНА ДЕПРЕСИЈА, а сега пејачката го доби третото дете

Igor

8 трикови за визуелно истенчување на фигурата

Igor

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Igor