Кајли Џенер повторно мета на критики поради новата колекција! (ФОТО)

Најмладата милијардерка Кајли Џенер (22) на своите пријатели им се пофали на друштвените мрежи дека ќе пушти во продажба колекција на шминки под името Сторми, како што се вика нејзината ќерка која во февруари ќе го прослави својот втор роденден.

Сепак Кајли беше критикувана што на фотографиите за промоција на шминката стави само една слика од девојчето, а на сите останати таа е сама. На фотографиите таа носи проѕирен фустан и се наоѓа на сет како шумска вила.

Instagram

Во прв план, секако, таа го истакна својот задник. За оваа пригода таа носеше и перика. Во објавата таа напиша дека е среќна што колекцијата наскоро излегува и дека не може да дочека тоа да го прослави со својата ќеркичка. Сепак, следбениците и приговориле поради тоа што премногу се користела себе во кампањата, наместо ќерката.

„Каде е Сторми? Би било убаво доколку видиме убава слика од Сторими на лансирањето на нејзината колекција. Ти си многу убава, но сфати, тоа е нејзина колекција“, бил само еден од коментарите.

Сепак, тие кои редовно се на профилот на Кајли на друштвените мрежи, не им избегна тоа дека ријалити-ѕвездата неодамна објави фотографија со девојчето и напиша дека тоа го посакувала уште кога останала бремена.

Instagram

„Мислам дека ова го очекував уште од моментот кога дознав дека сум бремена. Целата колекција е посветена на мојата прекрасна ќерка, не можам да дочекам да ислезе. Ќе се заљубите“, рекла Кајли.

„Ете, битно веднаш ја нападнавте. Па таа ја родила, нека се промовира малку и себе. Како и да е, Сторми ионака е премногу изложена во јавноста. Само велам“, коментирале останати.

Слични објави

Скроз гола: Старлетата Станија ги израдува своите машки обожаватели со фотка од купатило! (ФОТО)

Васко Спасоски

Јадете ротквици за подобро здравје

Igor

Видео хороскоп за 23.05.2019, четврток

Igor

ОВА Е ВИСТИНСКО ЧУДО: МАСЛО ОД СЕДУМ КАНДИЛА! Вака по втор пат забременила Сека Алексиќ!

Igor

СИТЕ КАКО ЕДЕН: Светските ѕвезди се здружија во екот на пандемијата на коронавирусот и заедно го запеаа хитот на Ленон (ВИДЕО)

Еспресо

Пилинг за тело од состојки кои сите ги имаме дома

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − шест =

Слични објави

Ќе се изнасмеете: Погледнете како актерот Андрија Милошевиќ пречекува гости – ги вади од памет! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пејачот чиј хит го пее цела планета ги залуде социјалните мрежи со голиот стомак

Igor

Дневен хороскоп за 1 јуни: Не трошете премногу енергија и нерви за прашањата и проблемите во кои немате многу удел

Еспресо

ЈА ПРЕКИНАА ПАРНИЦАТА: Популарниот пар останува во брак?

Igor

Како да престанете да ги грицкате ноктите

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за пејачката Симона Попоска: Обожавам да ме чешкаат (ФОТО)

Igor