Ја следат повеќе од 13 милиони луѓе но никој не забележал дека е машко – Познатата јутуберка призна сè (ФОТО)

Јутјуб ѕвездата изненади со својата приказна….

Јутјуб ѕвездата Ники де Џегер, попозната како Ники Туториалс, вчера сподели видео кое ги шокираше фановите ширум светот.

Имено, популарната мејкап артистка на својот канал објави „I’m coming out” видео во траење од 17 минути кое за помалку од 24 часа собра речиси 14 милиони прегледи.

– Денес со сите вас ќе споделам нешто што отсекогаш сакав да го направам, но под мои околности. Се чини дека приликата ми е одземена, затоа денас ја враќам својата моќ, започна Ники.

– Новата 2020 сакам да ја започнам со вистината. Не можам да поверувам дека го зборувам ова…. Се родив во грешно тело… што значи дека сум трансексуалка, изјави таа.

Таа откри и зошто токму во овој момент ја открива својата најголема тајна со фановите. Наводно добила закани дека нејзината приказна ќе се прочуе низ медиумите, но таа одлучила тоа да го направи преку својот канал.

View this post on Instagram

…and that’s the tea 🍵✨

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials) on

Фановите и оставија коментари со поддршка, но признаа дека ова е нејзиното единствено видео од типот „изглегување од кутијата“ кое всушност многу ги шокирало.

Слични објави

Дневен хороскоп за 7 јуни: Ќе ви биде тешко да го убедите партнерот во нешто, но не се откажувајте

Еспресо

Сека Алексиќ се соблече во купаќи па го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Igor

Прекрасна е! Антонио Бандерас се појави со ќерка му на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Igor

Правила: Како можете да се заштитите на плажа од коронавирусот

Еспресо

Направила вообичаена операција за подмладување, а потоа се тргнало наопаку: Позната водителка за малку ќе го загубела видот и јавно зборуваше за тоа

Еспресо

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski јануари 15, 2020 at 8:18 am

Само еден од тинаесетте милиони ако ја(го) почуствувал на своја кожа ќе знаел дека е машко? е тогаш ќе си ја види роднината во Бугарија?

Reply

Остави Коментар

четири × четири =

Слични објави

Среќните парови ги имаат овие сексуални навики

Igor

Како во младите години: Ван Дам со нозе го затвори куферот, па веднаш му пиша Драгана Мирковиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пред точно 80 години светот ги запозна мачорот Том и неговата ноќна мора, глувчето Џери (ВИДЕО)

Еспресо

Морав ПОВТОРНО ДА НАУЧАМ да зборувам, одам и пишувам: ТАЖНА ИСПОВЕД на ШЕРОН СТОУН за случувањето кое засекогаш и го промени животот

Igor

Дуа Липа го искористи недостатокот на конкуренција: Во време на пандемија новиот албум го објави на Јутјуб (ВИДЕО)

Еспресо

Луна Џогани во бела маичка под која нема градник пееше на забавата во „Задруга“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски