„Имам доверба во моето дете“: Анабела на удар на јавноста откако својата ќерка Нина (14) ја пуштила на море со момчето (ФОТО)

Покрај името на Анабела Атијас, најчесто се споменува и името на нејзината највозрасна ќерка Луна Џогани, но познатата пејачка има уште две ќерки – Нина и Бланкица.

Нина има само 14 години, а отпатувала со четири години повозрасното момче на Тенерифе – пренесува српски Курир.

– Не сакам од тоа да правам некаква приказна, упатена сум во тоа каде сум го пуштила детето. Таа е со сигурно семејство таму и со момчето. Неговата тетка е со нив, а они се во врска година дена и јас имам потполна доверба во своето дете – рекла Анабела за овој медиум.

 

View this post on Instagram

 

Moje srce i dusa… #favgirls #mylove #mydreamscometrue

A post shared by Anabela (@anabelci) on

Слични објави

Манекенката Бела Хадид во долна облека ги сруши социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Лејди Гага како инспирација: Инсект именуван по стилот на пејачката (ФОТО)

Еспресо

Кој би сакал да пее со неа?! Девојките од „Spice Girls“ ја одбиле Адел да им се придружи на бината (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Еспресо

Сосетката на Брена раскажа како пејачката со нож упаднала во нивната куќа!

Васко Спасоски

Меган Фокс прозборе за врската со раперот: Ние сме две половини на иста душа

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет + три =

Слични објави

Секс поза која им е омилена на 93% од мажите

Igor

ПРОНАЈДЕНА ДРОГА ВО КОЛАТА НА РАСТА: Еве колкава казна треба да плати

Igor

ПАКТ НА СМРТТА: Бизарен договор меѓу славниот музичар и неговата сопруга

Igor

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Igor

Ѕвездите откриваат: Овој хороскопски знак најмногу изневерува!

Igor

Совршената врска на манекенката Софија Ричи и Скот Дисик стои на стаклени нозе!

Еспресо