ФОТО| Топ 5 комбинации од Александра Шијакоска кои мора да ги имате во вашиот плакар!

Последниве неколку години на социјалните мрежи се појавија многу инфлуенсери, блогери за храна, за мода и и слично.

Особено блогерки или ако сакате наречете ги инфлуенсерки ги има многу, но малкумина од нив, односно на една рака можеби може да се избројат оние вистинските.

Од тие вистинските можете да научите, да украдете идеја, па и да ги копирате во она што го прават, верувајте дека нема да погрешите.

Особено инспирација за девојките во нашата земја е блогерката Александра Шијакоска од Битола, која со својот стил на облекување стана пример на многу девојки.

Особено Шијакоска е активна токму овој период од годината, а ако го посетите нејзиниот профил на Инстаграм ве уверуваме дека ќе ги решите вашите дилеми што треба да се носи оваа есен-зима, кои бои се ин и слично…

Ние избравме топ 5 комбинации од Шијакоска за оваа сезона, но изборот не беше лесен, бидејќи имa повеќе од 5 одлични комбинации!

2.

3.

4.

5.

Слични објави

Личности кои го промениле полот пред да станат славни (ФОТО)

Igor

Денеска е Божиќ, денот на Христовото раѓање, а ова се народните обичаи и верувања

Слободен Печат

Викторија Бекам ги воодушеви фановите со видео од минатото!

Еспресо

ФОТО: Погледнете каква убавица има покрај себе фудбалерот Дарко Велковски!

Васко Спасоски

Ѓорѓе Давид позитивен на коронавирус: Очаен сум, ова е пекол!

5 симптоми што откриваат дека глутенот не ви годи!

Еспресо

Остави Коментар

единаесет − 5 =

Слични објави

Како Дејвид Боуви стана Зиги: Погледнете го првиот инсерт од филмот „Stardust“ (ВИДЕО)

Еспресо

Ова никој не го очекуваше: Марија Шерифовиќ го грабна за врат и го бакна во уста (ВИДЕО)

Igor

Џејсон Момоа слаб и ќелав за рекламата која предизвика лавина негативни реакции! (ВИДЕО)

Еспресо

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Меган и Хари ќе добијат дрско и тврдоглаво дете

Igor

Совршена фигура: Наташа Беквалац позира пред огледало во костим за капење

Еспресо

Водителката починала непосредно пред судењето: Каролина Флек пронајдена мртва!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian