(Фото) Се соблече славната Касандра, фановите побудалеа: „Браво, ваква жена сакам!“

Актерката Кораима Торес сака да споделува фотографии од своето секојдневие на Инстаграм. Судејќи по нејзините објави во последните неколку години, актерката сериозно се грижи за својата физичка состојба и форма, а судејќи по телото, многу време поминува во теретана. Сите кои ја гледале хит серијата „Касандра“ секако се сеќаваат на … Продолжи со читање (Фото) Се соблече славната Касандра, фановите побудалеа: „Браво, ваква жена сакам!“