(Фото) Победникот на Евровизија го ископира стајлингот на Јелена Карлеуша: „Е па крај!“

Викендов заврши финалето на избор на песна на Евровизија 2024, а победник беше претставникот од Швајцарија, Немо. Немо кој има 24 години се декларира како бинарна личност (ниту маж ниту жена), а по неговиот изглед кој е навистина посебен, вниманието на јавноста го привлече и неговиот необичен стајлинг. Тој ги … Продолжи со читање (Фото) Победникот на Евровизија го ископира стајлингот на Јелена Карлеуша: „Е па крај!“