Филмскиот аутфит на Пенелопе Круз во Венеција (ФОТО)

Оскаровката Пенелопе Круз продефилира на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција во три различни комбинации.

Не е дискутабилно дека во сите комбинации изгледаше како милион долари.

Уверете се и сами.

Profimedia
Profimedia

Слични објави

СЕ БЕШЕ ГОТОВО ЗА 20 СЕКУНДИ, му немаше спас: Вака настрада раперот Гру!

Igor

Алма Туцаковиќ: Уживам во тоа што сум жена на шеик!

Еспресо

„Ти благодариме за оваа поза“: Кајли Џенер позира гола, мажите полудеа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сара Џесика Паркер и на 55 години мами погледи на плажа (ФОТО)

Еспресо

Би ризикувале се за љубовта – 4 хороскопски знаци кои лесно се вљубуваат

Igor

Лозано на голема концертна турнеја во Америка и Канада: Со нетрпение очекувам да дојде март!

Васко Спасоски

Остави Коментар

два × 1 =

Слични објави

Бред Пит повторно се впушти во нова романса! (ФОТО)

Еспресо

Мајка на три деца а изгледа толку добро – Погледнете ја Анабела во бикини (ФОТО)

Igor

Како депилацијата да биде помалку болна?

Igor

Трикови за подготовка на сокови за зима: Никогаш не мешајте овошје и зеленчук

Igor

Том Хенкс со фотографија и моќна порака се јави од карантин: Да се грижиме за себеси и за другите! (ФОТО)

Еспресо

За малку ќе пеев на погрешна свадба: Миле Кузмановски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски