Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Никол Борда е колумбиски фитнес модел и дигитална инфлуенсерка. Таа е по потекло од Богота, Колумбија, но сега живее во Флорида.

Никол сака да го споделува својот животен стил со следбениците на социјалните мрежи.

Нејзиното прекрасно тело е резултат на долгогодишни тренинзи во теретана, како и правилен начин на исхрана.

View this post on Instagram

visualize & attack today 💡

A post shared by Nicole Borda ♡ (@nicoleborda) on

Покрај тоа, Никол зема и одредени суплементи за полесно постигнување на своите цели во фитнесот.

View this post on Instagram

Bikini 👙 >>> @fashionnova AD 💓

A post shared by Nicole Borda ♡ (@nicoleborda) on

View this post on Instagram

@fragolis_ why is avocado so damn fire 🥑

A post shared by Nicole Borda ♡ (@nicoleborda) on

Полека, но сигурно Никол Борда станува име на кое треба да му се посвети внимание.

Со тоа што веќе станува препознатлива со својот уникатен изглед, но и со своите совети за здрав живот, од Никол со сигурност може да се очекува многу повеќе во блиска иднина.

Фото: Инстаграм

Слични објави

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПРЕТЕРА? Криси Тајген влезе во конфликт со Трамп на Твитер

Igor

Антониа Гиговска сакаше да се пофали со новата розова коса, но во преден план е нешто сосема друго! (ФОТО)

Васко Спасоски

Долго време ја немаше, но конечно се огласи – Селма Блер сподели среќна вест! (ВИДЕО)

Еспресо

ВЕЌЕ ПОБЕДИ ВО ЕДНО ШОУ: СПЕЈКО влегува во Задруга 3?

Igor

СУРОГАТ МАЈКАТА на Ким и Канје добила породилни болки

Igor

Регионот бруи за надарената продавачка на мандарини: Погледнете какви фотографии има Кристина на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три × четири =

Слични објави

Видео хороскоп за 8 август, четврток

Igor

Неколку методи на Никола Тесла за зголемување на продуктивноста

Еспресо

Најоткачените модни комбинации за изминатата година! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ема Гуди зема плата од 65.000 евра за да го чува угледот на кралското семејство

Еспресо

Еве зошто не треба да ги фрламе семките од лубеница

Igor

Преубавата Џеј Ло прошета во најпопуларните фармерки за оваа сезона

Igor