Еве за колку пари ја продава невиноста овој модел (ФОТО)

Махбуба Мамаџаза, ја понуди на аукција нејзината невиност за огромна сума, а победникот беше еден политичар кој ја процени на 2 милиони фунти!

Моделот од Азербејџан сака да ги искористи овие пари за патување низ светот со нејзината мајка.
Махбуба, исто така, има заверено медицинско писмо со кое ја потврдува невиноста.

Таа додава дека бара маж, кој ќе ги исполнува нејзините желби и месечно да и плаќа по 26.000 фунти, пренесува ТЧ.

Top Channel
Top Channel
Top Channel
Top Channel

 

Слични објави

ПРОНАЈДЕНА ДРОГА ВО КОЛАТА НА РАСТА: Еве колкава казна треба да плати

Igor

Дневен хороскоп за 9 октомври: Јарците ги очекува возбудлива авантура

Igor

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Еспресо

5 хороскопски знаци за кои декември ќе биде најдобриот месец оваа година

Igor

Вразумете се веќе еднаш! Владо Георгиев објави тажна снимка од болница во Шпанија и упати остра порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Остави Коментар

12 + 12 =

Слични објави

Никола Којо: Заминувам од Србија, ние сме бедници кои живеат по правилата на политичарите

Igor

Совршен есенски пилинг на лице од костени

Igor

СЕ БЕШЕ ГОТОВО ЗА 20 СЕКУНДИ, му немаше спас: Вака настрада раперот Гру!

Igor

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Еспресо

Карлеуша во свој стил повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер, а гостинки ѝ беа девојките од „Хурикејн“ (ФОТО)

Еспресо

Харви Вајнстин прогласен за виновен за силување и сексуално вознемирување

Еспресо